Інформація
Пошук

Коляски для двійні

Візок для двійнят Junama Diamond Individual Duo 01
32125-49

40 500 грн.

Візок для двійнят Junama Diamond Individual Duo 03
32127-49

40 500 грн.

Візок для двійнят Junama Diamond Individual Duo 04
32128-49

40 500 грн.

Візок для двійнят Junama Diamond Individual Duo Slim 01
Візок для двійнят Junama Diamond Individual Duo Slim 02
Візок для двійнят Junama Diamond Individual Duo Slim 03
Візок для двійнят Junama Diamond Individual Duo Slim 04
Візок для двійнят Junama Diamond S-line Duo 01
32104-49

43 700 грн.

Візок для двійнят Junama Diamond S-line Duo 02
32105-49

43 700 грн.

Візок для двійнят Junama Diamond S-line Duo Slim 01
32107-49

43 700 грн.

Візок для двійнят Junama Diamond S-line Duo Slim 02
32108-49

43 700 грн.

Візок для двійнят Junama Fluo line Duo 01
32121-49

40 500 грн.

Візок для двійнят Junama Fluo line Duo 02
32122-49

40 500 грн.

Візок для двійнят Junama Fluo line Duo Slim 01
32123-49

40 500 грн.

Візок для двійнят Junama Fluo line Duo Slim 02
32124-49

40 500 грн.

Візок для двійнят Junama Glow Duo Slim 03
32102-49

40 500 грн.

Показано з 1 по 16 із 58 (всього сторінок: 4)

Коляски для двійні

Близнюки, народжені у ній, це подвійна радість, а й збільшення турбот і витрат. Приладдя, необхідне в ранньому віці, можна купувати спеціальні, здвоєні. Наприклад подвійне ліжечко або прогулянкову коляску. Виробники беруть до уваги всі нюанси, які можуть виникнути під час експлуатації. Тому моделі колясок для двійнят спроектовані для зручного використання.

Види колясок

Існують кілька основних типів першого транспорту для близнюків:

  • пліч-о-пліч;

  • паровозик;

  • Трансформер.

Експлуатація кожного з цих видів має свої плюси та мінуси. Підбирати коляску потрібно з урахуванням особистої зручності та умов використання.

Традиційний тип транспорту "пліч-о-пліч" зручний при прогулянках. До кожного з дітей батьки мають повноцінний однаковий доступ. Люльки розташовані поруч один з одним. Близнюки пізнають навколишній світ у рівних умовах. Якщо конструкція коляски дозволяє, кожне з місць може бути налаштовано індивідуально. Наприклад для того періоду, коли один малюк спить, а другий не спить.

До недоліків такої моделі належить ширина. У стандартний типовий під'їзд візок або буде важко, або не поміститься зовсім. Молодій мамі може виявитися складним обійтися без сторонньої допомоги. Крім того, близьке сусідство дітей іноді може призводити до їх сварок.

Люльки в моделі "паровозик" встановлені один за одним, тому ширина прирівнюється до звичайної коляски. Ця перевага спрощує проїзд у звичайні двері. При цьому той фактор, що коляска подовжена, зменшує її маневреність. Стає складно розвернутися у вузькому проході, на сходовій клітці, у ліфті.

Конструкція таких колясок дозволяє кожному малюку організувати власне місце. При цьому вони можуть займати різні положення:

  • сидіти один за одним;

  • обличчям один до одного;

  • на різних рівнях.

У випадку, якщо одна дитина сидить за іншою на рівні, перша може заважати огляду другої. Активні малюки можуть намагатися компенсувати це та постійно тягтися з крісла. Слід подбати про надійну фіксацію та безпеку малюків.

Якщо діти сидять один до одного, то й тут можуть виникнути конфлікти. У цьому випадку батьків зможе бачити лише одна дитина. Люльки, розташовані різних рівнях, вирішують усі вищеперелічені питання.

Коляска-трансформер - це універсальна модель, яка дозволяє підлаштуватися під будь-яку ситуацію, погоду та місце прогулянки. Конструкція дозволяє встановлювати сидіння як завгодно. При цьому кількість допустимих місць варіюється від одного до чотирьох. До явних мінусів такої моделі відноситься вага коляски та складність конструкції.

На що ще звернути увагу

При виборі коляски для двійні, крім моделі і виду посадки, варто враховувати міцність шасі. Слід пам'ятати, що вага кількох дітей більша, ніж одного, тому всі елементи рамної конструкції повинні бути з підвищеною вантажопідйомністю. Підвіска необхідна з амортизаторами, а колеса широкі та великі, найкраще з гумовими шинами.

Обов'язково повинні бути в комплекті ремені безпеки. Стежити за двома малюками складніше, тому необхідно унеможливити випадання непосид з місця. Також при покупці необхідно переконатися, що кількість аксесуарів подвійне: протимоскітні сітки, козирки, фартухи.

Не треба забувати і про зручність батьків. При прогулянці потрібно більше чистого одягу, пелюшок, підгузків, іграшок, сумішей, води. Тому багажне відділення у візку має бути збільшено.

Купити дитячі коляски будь-якого розміру, моделі та кольору можна на нашому сайті. Співробітники із задоволенням проконсультують вас та приймуть заявку. Ми дбаємо про ваших дітей від народження.