Інформація
Пошук

Коляски з люлькою

Універсальна коляска 2 в 1 X-Lander X-Move 14 Beige
Універсальна коляска 2 в 1 X-Lander XQ
11493-12

5 865 грн.

Візок Roan Emma 77, зелений
32427-23

9 445 грн.

Візок ROAN Emma E-56
18831-23

9 445 грн.

Коляска Roan Bloom Classic 9023-RCB-Blue Pearl, Blue Pearl, блакитний
Коляска Roan Bloom Classic 9023-RCB-Island Stone, Island Stone, сірий
Коляска Roan Bloom Classic 9023-RCB-Milk Shake, Milk Shake, бежевий
Коляска Roan Emma 80, білий
32428-23

9 445 грн.

Візок ROAN Emma 60 Emma 60
18832-23

9 690 грн.

Візок ROAN Emma E-71
18833-23

9 690 грн.

Візок ROAN Emma E-74
18834-24

93 грн.

Візок ROAN Emma E-75
18835-23

9 690 грн.

Показано з 0 по 0 із 0 (всього сторінок: 0)

Коляски з люлькою

Як вибрати коляску-люльку

Коляска - обов'язкова покупка для майбутніх батьків. Це «транспортний засіб», який стане в нагоді на прогулянках. Воно полегшить будні мам та тат, а малюкові дозволить солодко спати на свіжому повітрі. Класичний варіант - коляска-люлька. Вона не така універсальна, як трансформери та модульні моделі, зате забезпечує комфорт для дитини.

Особливості

Коляска-люлька, купити яку рекомендується ще перед народженням, підходить для дітей віком до 6-8 місяців. У ній можна лише лежати, тому коли дитина навчиться сидіти, її потрібно буде змінити на прогулянкову. Конструкція - колиска (часто знімна), яка стоїть на хрестовому шасі. Пристрій дозволяє заколисувати дитину, тому спочатку коляска може використовуватися замість ліжечка. Багато моделей є сумка для зберігання речей, а також сітка, що захищає малюка від комах.

Багато хто відмовляється від таких придбань на користь більш універсальних варіантів: модульних та трансформерів. Так, дитяча коляска-люлька прослужить лише півроку, проте її конструкція підходить для новонароджених, оскільки продумані всі моменти. Її переваги:

  • високі борти та велике спальне місце, що забезпечує комфорт та безпеку дитини;
  • висота колиски. Малюк постійно бачить маму, а вона може будь-якої миті нахилитися, щоб дати соску або поправити шапочку;
  • наявність твердого дна. У немовлят слабкий хребет. Щоб у майбутньому не було проблем із здоров'ям, потрібно забезпечити йому підтримку;
  • прохідність. У коляски габаритні колеса, що дозволяє легко пересуватися по снігу і бездоріжжю. Більшість моделей є амортизаційна система, завдяки чому нерівності дороги не потурбують чуйний сон дитини;
  • можливість зняття спального місця. Це допомагає прибрати коляску в машину або розташувати у маленькій квартирі. Люлька, що знімається, стає повноцінним ліжечком;
  • кошик та сумочка. Мамі не доведеться тягати важкі рюкзаки та пакети з продуктами. Усі покупки можна донести за допомогою коляски.

Недоліки таких моделей теж є. До них належать величезні габарити. Якщо у вашому будинку немає ліфта (або якщо він маленький), виносити та заносити візок може бути проблематично. Однак інші моделі в силу складної конструкції мають велику вагу. Однією мамі керувати таким «транспортним засобом» буде непросто.

Критерії вибору

Коляски, ціна на які залежить від властивостей, відрізняються за багатьма критеріями. Перше, на що треба звернути увагу, – габарити. Мало хто може похвалитися великою квартирою та й вантажні ліфти є не у всіх будинках. Визначтеся, де стоятиме коляска, виміряйте ширину дверних отворів. При покупці дивіться фото коляски – на них часто вказують габарити.

Другим критерієм вибору є колеса. Вважається, що триколісні варіанти є більш поворотливими, проте сильної різниці між ними немає. Про стійкість не хвилюйтеся - її забезпечує будь-яку кількість коліс. Адекватними амортизаційними властивостями має гума, вона підходить для бездоріжжя. Якщо ви плануєте їздити тільки асфальтом, можна зупинитися на пластиці. Додатковий плюс – він не постраждає від проколу.

Ще один момент – сезонність. Не існує колясок-люльок зимових чи літніх, проте потрібно звертати увагу на пристосування — сітку від комах, капюшон від сонця, накидку для ніг, теплий матеріал, що захищає від вітру. Купити коляску-люльку можна в магазині «Baby Boom» - тут зібрані моделі, які підходять для будь-якої пори року.