Інформація
Пошук

Ходунки

Ходунки CARRELLO Tempo CRL-7202 Azure /3/
39578-47

984 грн.

Ходунки CARRELLO Tempo CRL-7202 Beige /3/
39581-47

984 грн.

Ходунки CARRELLO Tempo CRL-7202 Blue /3/
39577-47

984 грн.

Показано з 1 по 16 із 24 (всього сторінок: 2)

Ходунки

Чи купувати дитячі ходунки?

Ходунки - пристрій для дітей, що допомагає самостійно пересуватися без допомоги батьків. Насамперед це зручно для самої дитини. Адже він через вік недостатньо розвинений і не може довго стояти на ніжках. Для нього це чудовий помічник у повсякденному житті. Хороший варіант: купити дитячі ходунки в інтернет-магазині недорого. Ми пропонуємо великий асортимент цієї продукції.

Думки щодо ходунків різняться. Немає спростування, ні докази шкоди чи користі від цього пристосування. Тому батьки мають самі вирішувати – купити ходунки чи залишити дитину без них. Проте вже після півроку маленькі дітки починають все більше цікавитися навколишніми предметами. Вони самі вчаться перевертатися, намагаються щось взяти в руку, можуть невиразно звати дорослих, тож ходунки будуть для них дуже доречними.

Коли потрібно купувати ходунки?

Ходунки малюкові стануть у нагоді, як тільки він навчиться самостійно тримати голову, почне активно повзати і зможе сідати без сторонньої допомоги. Як правило, вік на цей момент вже становить 6 місяців. Цей період зумовлюється початком активного розвитку постави, зміцнення спинних та черевних м'язів.

Такий тренажер однозначно полегшить досить слабкі спроби до самостійного пересування. Ще звичайно рано говоритиме про стійку ходьбу, але можна з упевненістю стверджувати – дитина стала на шлях зміцнення хребта та м'язів всього тіла.

Зручний транспорт для дитини – велика радість як для малюка, так батьків. Дорослі можуть купити дитячі ходунки, щоб полегшити собі життя. Нарешті з'явиться можливість позайматися своїми справами, поки малюк сам себе приваблюватиме.

Яка ціна на ходунки? Багато хто задається цим питанням. Але не вартість визначає якість виробу. В основному всі вони мають однакову конструкцію:

  • Спереду - столик для гри;
  • Внизу широка основа на коліщатках, що дозволяє захищати ніжки дитини від зіткнень;
  • М'яка спинка і підпір поперекового відділу.

Як правильно вибрати ходунки?

При підборі ходунків, врахуйте такі важливі моменти:

  • Висота повинна обов'язково регулюватися, тому що діти у цьому віці швидко додають у рості.
  • Сидіння має бути пружним та м'яким, щоб підтримувати поставу у правильному положенні. Так буде зручно малюкові.
  • Чим ширша основа, тим більша стійкість у дитини.
  • Звертайте увагу: який рекомендований вік та вага утримує пристрій.

Якісні дитячі ходунки купити можна в нашому магазині. Тут представлено багато моделей. Всі вони допоможуть відчути свободу пересування по дому, що сприяє розвитку самостійності та рішучості.

Ваш малюк щодня навчається, набуває нових навичок та розвивається. У ходунках можна не боятися впасти, з ними не спіткнешся і не візьмеш у рот непотрібні речі.

Ходунки дитячі: ціна та якість

Головне у ходунків – безпека. Не перевищуйте максимальну вагу, не залишайте дитину самої в пристосуванні. Перебувайте поблизу нього, щоб ви могли підтримати малюка в разі небезпеки. Додатково зверніть увагу на можливість складання столика та підніжок, щоб можна було перенести пристрій до іншої кімнати.

Купити дитячі ходунки за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «Baby Boom».