Комоди
Меблі для дитячої спальні потрібно ретельно вибирати, враховуючи безліч факторів. Виробники пропонують різні варіанти, удосконалюючи їх щороку. Перед тим як купити дитячий комод, визначтеся з головними характеристиками.
Різновиди комодів
Дитячі комоди можуть поєднувати кілька функцій:
поверхня для сповивання немовляти;
відділення для зберігання;
інтер'єрні та дизайнерські елементи.
При виборі меблів доведеться враховувати всі три функції та виділити пріоритетну залежно від віку дитини та габаритів кімнати. Також треба виходити з передбачуваного бюджету. Виділяють два основні типи дитячих комодів:
комод-пеленальний столик. Такий варіант підійде для дітей від народження і до старшого шкільного віку. Це універсальна модель, що поєднує функції пеленального столика і звичайного комода з ящиками. Зазвичай у ньому багато місця для зберігання речей та одягу.
комод із висувними ящиками. Такі моделі ставлять у дитячі, коли сповивати дитину не потрібно. Вони легші, компактніші і дешевші за попередні.
Останні від дорослих відрізняються лише розмірами та дитячим дизайном. Серед моделей Верес представлені усі типи комодів.
Матеріали
Для дитячої кімнати вибирайте меблі із безпечних матеріалів. До таких відносять натуральну деревину. Але сьогодні з масиву роблять тільки фасадні дверцята, а інші частини виготовляють із:
ЛДСП, ДСП або МДФ (ламіновані деревинно-стружкові плити). Матеріал безпечний, що відповідає всім нормам і максимально наближений до дерева, але значно легше за вагою.
пластику. Це легкий матеріал, який використовується для простих дитячих комодів для іграшок. Його перевага – стійкість до будь-яких дизайнерських експериментів дитини. Він переживе фарбування, наклейки та інше. Відмити його простіше, ніж дерево. Плюс ціна значно нижча.
Як правило, дерев'яні дитячі комоди Верес бувають з пеленальним столиком і без. А ось пластикові виконують функцію лише комода для зберігання речей, одягу чи іграшок. Додаткові деталі на кшталт ручок, ніжок робляться з металу чи пластику: довговічних та надійних матеріалів.
При виборі меблів для малюка обов'язково звертайте увагу на безпеку та відповідність санітарно-гігієнічним нормам, зазначеним у сертифікаті.
Додаткові функції
Оскільки дитина росте швидко, то її потреби змінюються також швидко. Приділіть особливу увагу додатковим можливостям дитячої комоди.
Основне призначення комода - зберігання речей, тому подивіться якісь ящики у обраної моделі. Їхня кількість варіюється від двох до шести. Конструкція може мати дві дверцята, що відкриваються, і верхню відкриту полицю для різних дрібниць. Вона зручна для косметики та інших речей першої потреби. Збільшити чи розбити простір усередині можна за допомогою органайзерів.
Інший варіант - комод із трьома-шістьма висувними ящиками. Вони повинні легко рухатися, щоб мама могла легко робити це однією рукою, а згодом і сама дитина.
Про рівень безпеки свідчить наявність стопорів. Вони запобігають падінню ящика, якщо його висунути повністю. Система доведення забезпечує безшумність закриття, щоб не порушити сон дитини.
Однією з найважливіших додаткових опцій є наявність пеленального столика. Зазвичай він стає трансформованим. Складеним він виглядає як полиця над стільницею комода. А щоби розкласти, потрібно потягнути на себе. Зібраний комод не займає багато місця і не відрізняється від звичайного, а у розкладеному вигляді стає повноцінним пеленальним столиком.
Згодом його можна демонтувати. Але варто зважати на те, що на деяких моделях залишаються сліди. Проблему вирішують повністю знімні столики. Але їх доведеться десь зберігати. Також є моделі зі столиком, розташованим уздовж, тобто мама підходить збоку. В цьому випадку демонтувати борти не вдасться.
Важлива деталь - на що встановлений дитячий комод: цоколь, ніжки чи коліщатка. Коліщатка повинні мати стопори.
Інтернет-магазин "Бебі-Бум" пропонує великий вибір моделей від різних виробників як українських, так і зарубіжних. Наші консультанти допоможуть визначитись із вибором. Можливі будь-які форми оплати, доставка прямо до дверей.