Інформація
Пошук

Все для купання

Ванна велика 102см Tega MS-005 TEDDY BEAR білий
Ванна велика 102см Tega MS-005 TEDDY BEAR бежевий
Ванна велика 102см Tega MS-005 TEDDY BEAR капучіно
Гірка для купання антиковзна Tega CS-003 Тачки червоний
Гірка для купання антиковзна Tega LP-003 Принцеси білий
Гірка для купання антиковзна Tega MS-003 TEDDY BEAR білий
Гірка для купання антиковзна Tega MS-003 TEDDY BEAR бежевий
Гірка для купання антиковзна Tega MS-003 TEDDY BEAR капучино
Гірка для купання антиковзна Tega SF-003 Сафарі жовтий
Гірка для купання антиковзна Tega SF-003 Сафарі зелений
Показано з 1 по 16 із 247 (всього сторінок: 16)

Все для купання

Все для купання

До категорії все для купання відносяться дитячі ванни , підставки в дитячу ванну , гірки для купання , а також спеціальна косметика , пончо і куточки для купання .

Гігієна малюка – процес важливий у фізичному та емоційному розвитку малюка. Кожна мама з особливою турботою намагається прищепити почуття особистої гігієни для малюка від народження. Щоденне купання доставляє масу емоцій як мамі, так і малюкові. Щоб цей процес проходив у спокійній емоційній обстановці мамі потрібні спеціальні предмети для купання крихти. Дитяча ванна і підставка неодмінно допоможуть у процесі дитячого купання.

Дитячі ванни бувають: класичні та анатомічні. Класичні ванни довжиною в метр мають стандартний вигляд, класичну форму і прийнятну ціну. Анатомічні ванни на сьогоднішній день користуються великою популярністю. Такі ванни мають анатомічну форму тіла малюка. Колір та матеріал виробу залежить від виробника. Але всі дитячі товари для купання виготовляються із безпечних для дитячого здоров'я матеріалів.

Підставка для ванни та гірка для купання полегшують процес купання і звільняють мамині руки. Встановивши у ванну підставку або гірку, мама може спокійно викуповувати малюка без сторонньої допомоги. Такі підставки допомагають зробити купання безпечним та комфортним.

При виборі дитячої ванни або підставки звертайте увагу на додаткові опції товару. Так дитячі ванни можуть мати вбудований градусник для температури, злив для води. На гірках для купання може бути антиковзна вставка.

Пончо та куточок для купання допоможуть укутати дитину після лазневих процедур та протягів.

Відгуки про товар