Інформація
Пошук

Електромобілі

Електромобіль M 2319 R-1 Maybach Bambi білий
Електромобіль PORSHE Bambi M 1603 R-1
9446-13

3 130 грн.

Електромобіль джип Bambi JJ 235 R-5
9452-13

5 013 грн.

Дитячий електромобіль Fiat
34063-02

4 700 грн.

Дитячий електромобіль Fiat Рожевий
Дитячий електромобіль Fiat Синій
34061-02

4 700 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Електромобілі

Дитячий електромобіль – найкращий подарунок своїй дитині

Більшість дітей, починаючи вже з двох років, підсвідомо мріють про власний автомобіль. Скільки задоволення вони одержують від дотиків до керма та натискань кнопок. Бажаючи зробити своєму чаду оригінальний подарунок, який принесе багато позитивних емоцій та запам'ятається надовго, друзі, родичі чи інші близькі люди наважуються купити дитячий електромобіль. Мініатюрний транспортний засіб - це іграшка, що розвиває, яка на довгий час займе дитину.

Пристрій

Практичні всі електромобілі дитячі оснащені заднім приводом. Машини пересуваються за допомогою редукторів, встановлених на задніх колесах.

Серед основних елементів класичного електромобіля можна виділити:

  1. Блок керування. Механізм відповідає за пересування за допомогою педалей, приймає сигнали з пульта дистанційного керування, розподіляє живлення і регулює швидкість.
  2. Музичні мікросхеми. Плата забезпечує програвання передбачених конструкцією мелодій та звуків. У деяких авто вона може програвати музику із зовнішніх носіїв.
  3. Акумулятор. Моделі оснащуються різними батареями, але вони видають 12В. На невеликих машинах ставиться по 2 маленькі акумулятори, на великих - 1 великий або 2 середні.
  4. Світлова схема. Все сучасне підсвічування складається з світлодіодних ламп і стрічок, які витрачають мінімум електроенергії.

Оскільки електромобілі в Україні лише починають набирати широкої популярності, більшість машин мають стандартний простий пристрій. У нашому магазині є моделі, які за конструкцією практично нічим не поступаються справжнім авто та навіть оснащуються коробками передач.

На що звернути увагу при виборі

Купити електромобіль – не така проста справа, як може здатися на перший погляд. До вибору машини слід підійти свідомо, адже від цього залежатиме настрій та безпека дитини. Головні критерії, яким необхідно приділити особливу увагу:

  1. Вік дитини. Краще дотримуватись вікової категорії, вказаної в інструкції. Не слід брати електромобіль "на виріст" - це як мінімум не безпечно.
  2. Потужність. Цей показник залежить від акумулятора. Для найменших достатньо однієї батареї на 6V. Для дітей віком 3-7 років найкраще підійде авто на 12V. Для старшої дитини хорошу швидкість і тривалу роботу забезпечує акумулятор на 24V.
  3. Виробник. Вітчизняний ринок представлений переважно тайванськими та китайськими електромобілями. Вони характеризуються привабливою ціною та непоганою якістю. Моделі від європейських виробників відомі вищими цінами та додатковими функціями.
  4. Безпека. Конструкція машини повинна передбачати ремені безпеки, ударостійкий кузов, захисні елементи тощо.

Ціна і де купити

Ціна електромобіля залежатиме від великої кількості факторів: комплектації, наявності додаткових опцій, вантажопідйомності тощо. Підбирати авто необхідно, виходячи зі свого бюджету. Економити на найдешевших пристроях не рекомендується, тому що постійними поломками можна зіпсувати настрій собі та відбити у дитини бажання надалі зв'язуватися з машинами.

Купити електромобіль можна в інтернет-магазині «Baby Boom». Ми реалізуємо лише перевірені та якісні товари. Щорічно проходимо сертифікацію та володіємо відповідними дозволами.