Інформація
Пошук

FAQ

Часто задавані питання.

Який візок краще вибирати в зиму?

Зверніть увагу на колеса, вони повинні бути великі з потужними протекторами, чим більше діаметр коліс, тим краще прохідність снігом. Повинна бути глибока люлька коляски, щоб малюк містився в ній одягненим у зимовий комбінезон або ковдру.

Яка система амортизації у візку краща?

Амортизація – це здатність підвіски погашати нерівності дороги! Для дитячого візка вона має величезне значення, вона захищає малюка від різних ударів та поштовхів при їзді. Існує кілька видів амортизації, це пружинна амортизація, амортизація на ресорах та багаторівнева амортизація.

1) Амортизація на пружинах часто використовується в колясках-трансформерах , вона часто жестковата, все залежить від величини, якості пружини та конструкції рами.

2) Амортизація на ресорах використовується у візках класичного типу. Ці коляски набагато м'якші та маневреніші ніж трансформери. Ресора - пружний елемент підвіски транспортного засобу (коляски). Ресора передає навантаження з рами на ходову частину, пом'якшує удари і поштовхи на нерівній дорозі.

3) Багаторівнева амортизація - це коли в рамі на колясці є додаткові пружини крім основних, завдяки чому коляска стає набагато м'якшою і більш маневреною.

Які краще колеса надувні чи псевдогуми?

Надувні колеса є колесами, у яких всередині камера, а зверху покришка. Такі колеса мають кращу амортизацію та більше підходять для новонароджених діток, для колясок колисок та універсальних колясок. Надувні колеса зарекомендували себе дуже добре в зимовий час, вони не ковзають снігом.

Псевдорезинові колеса (не надувні, безкамерні) виготовляються із спіненої гуми, каучуку чи пластику. Такі колеса значно зменшують вагу коляски, але й зменшується амортизація та прохідність коляски, дані колеса часто використовуються у літніх колясках – тростинах. Колеса із псевдогуми швидше зношуються.

Яка коляска практичніша з тканини чи еко шкіри?

Догляд необхідний всім типів тканини, зокрема. та для еко шкіри! Еко шкіра простіше у догляді її не потрібно прати, досить просто протерти її вологою серветкою.

Як поводиться екошкіра в зимовий період при низькій температурі повітря або в літній період, коли спекотно?

Екологічну шкіру, або скорочено екошкіру виготовляють наступним чином: на бавовняну тканину наноситься спеціальна плівка з поліуретану. Так як цей матеріал не виділяє ніяких шкідливих речовин, він отримав приставку еко, як екологічно чистий. При нанесенні поліуретанового шару бавовняна підкладка не деформується, завдяки чому екошкіра виходить дуже еластичною. Також завдяки мікропорам еко шкіра пропускає повітря, тобто "дихає". Тому і взимку, і влітку Вашому малюку буде комфортно у візку з екошкіри.

Який візок краще, якщо дитина народилася взимку?

Дизайн, на сьогоднішній день в нашому магазині представлено безліч моделей на будь-який смак і колір, тому Ви знайдете легко саме те, що сподобається Вам!

Вага, незважаючи на те, що у Вашому будинку є ліфт (пасажирський або вантажний) вага коляски має значення, тому що саме Вам доведеться затягувати коляску по сходах на потрібний поверх! На жаль, легких зимових колясок, не буває. Можна знайти коляску з максимально комфортною вагою не більше 10 – 12 кілограм, але не легше.

Прохідність, в зимову погоду по кучугурах або по сльоті, вільно проїде коляска тільки з великими гумовими колесами, адже гума як відомо не ковзає по снігу, і тоді хід коляски буде легким і плавним, а ви з комфортом зможете керувати візком.

Зручність, взимку Ваш малюк зазвичай зазвичай одягнений в теплий зимовий комбінезон, а ще іноді прихований ковдрою. Тому візок повинен бути глибоким і просторим, щоб дитині не було в ній тісно. Широкий візок ідеальний для малюка в зиму, але він може не пройти в ліфт, тоді ви зіткнетеся з масою незручностей. Тому перед покупкою коляски обов'язково міряйте ширину ліфта.

Який прогулянковий візок краще - тростина чи книжка?

Вважають, що книжки набагато важчі ніж тростини! Якщо чесно тут тенденція така, що не посперечаєшся, тростини завжди набагато легші. Звичайна їхня вага складає 5-8 кг, книжки 6-10 кг. Втім, вага – це єдина перевага тростини.

Якщо говорити про недоліки тростини, то насамперед це дві окремі ручки, а не одна суцільна. Катити коляску буде не зручно, якщо передні колеса не зафіксовані. Інший недолік тростини - це м'яка спинка і сидіння, малюка в такому візку можна катати після 6 місяців. Коляски книжки не лише позбавлені цих недоліків, а й мають низку переваг. Коляска-книжка має величезний вибір моделей, які складаються та розкладаються однією рукою. Всі колеса книжки у складеному стані знаходяться внизу і іноді книжка може самостійно стояти у складеному стані. Суцільна ручка дозволяє керувати коляскою однією рукою, також ви зможете повісити на неї сумку. Мабуть, головними відмінностями книжки перед тростиною буде: більш габаритні розміри, вага і цінова політика.

Який візок зручніше 3-х або 4-х колісний?

Порівняно недавно з'явилися на ринку 3-х колісні коляски, вони дуже маневрені, з ними легко об'їжджати різні перепони, за рахунок переднього колеса, яке завжди обертається на 360 градусів з фіксацією. Вага 3-х колісних колясок невелика, тому що вони вважаються мобільними та полегшеними. Їхній головний плюс незвичайний дизайн. Мінус таких моделей у тому, що ними складно долати височини, вони не є стійкими. Крім того, у них не перекидається ручка. 3-х колісна коляска відмінно їздить асфальтом, а ось для снігу вона не передбачена. Також вона не завжди проходить до ліфта і однією рукою нею складно керувати.

Чотириколісна коляска набагато стійкіша, легко долає всі височини і відмінно їздить по снігу, зручністю є можливість керувати коляску однією рукою. Передні колеса поворотні, завдяки чому вона дуже маневрена. Вибір таких візків теж великий, тому Ви зможете підібрати модель, яка сподобається саме Вам.
Тому вибираючи візок зважте все за і проти і прийміть правильне рішення.

Яке ліжко краще за маятник чи гойдалку?

Напевно Ви запитували яке ліжко вибрати для новонародженого малюка на гойдалці або з маятником? Ліжко-гойдалка - це класичне ліжко, обладнане полозами для кочення, в деяких ліжках є коліщатка для переміщення по квартирі. Ліжка - маятники не забезпечені колесами і тому їх важко пересувати, вони стаціонарні. Але з погляду функцій та заколисування - саме такі ліжечка найзручніші. Маятникове ліжко може мати поздовжній чи поперечний маятниковий механізм. Зверніть увагу, що перед встановленням ліжка – маятник Ви повинні залишити відстань 7 – 10 см від стіни для маятникового кочення.

Яке має бути дно в ліжечку рейкове чи суцільне?

При виборі дитячого ліжечка зверніть увагу, щоб дно було рейковим, а чи не суцільним. У ліжечках з суцільним дном великий ризик розмноження бактерій та грибків, тому що не завжди виходить просушити матрац. Рейкове дно сприяє хорошій вентиляції матраца, чим краще він провітрюється тим менше в ньому накопичується пил і тим менше в ньому заводиться шкідливих мікробів.

З якого виду дерева краще вибирати ліжко?

Важливо знати при виборі ліжка з якого дерева вона зроблена! Найміцніший матеріал з якого виготовляють дитячі меблі - це бук, на ньому не залишається ніяких слідів - це найтвердіша порода дерева для дитячих меблів. Так само не менш твердою породою і часто застосовуваною вважається дерево Берези. Ліжка з цих порід дерев обійдуться Вам набагато дорожче, ніж ліжечка з сосни та вільхи, ці породи набагато м'якші, але й удари іграшок, подряпини та зубки Вашого малюка будуть помітно виднішими.

Яке покриття ліжечка має бути?

Здоров'ям малюка потрібно займатися від народження! Щоб перебуваючи в ліжечку, малюкові було комфортно і затишно! Сьогодні дуже великий вибір ліжечок: дерев'яні без покриття, дерев'яні з різними покриттями, металеві, пластикові, плетені колиски і т.д. Дерево – натуральний матеріал! З погляду екології він прекрасний, тому 80% мам обирають саме його. Покриття ліжечка не повинно бути токсичним (тонування, лак або фарба) із вмістом формальдегідів, фенолів, фталатів та вінілхлоридів. Для дитячих меблів підходять покриття ТІЛЬКИ НА ВОДНІЙ ОСНОВІ. Це, звичайно, істотно подорожчає ліжечко, зате безпечно та екологічно. Можна зовсім відмовитися від покриття та вибрати не фарбоване ліжко.