Інформація
Пошук

Горщики для малюка

Горшок Babyhood Дора, серый
43697-23

626 грн.

Горщик Colibro Nuki, Cloud, білий/сірий
41452-23

1 420 грн.

Горщик Colibro Nuki, Ocean, білий/ментол
41453-23

1 420 грн.

Горщик Colibro Nuki, Rose, білий/рожевий
41454-23

1 420 грн.

Горщик Maltex Bear & Friends 2K 5313 mint/white, м'ятний/білий
Горщик Maltex Bear 2K 4064 grey/white, сірий/білий
Показано з 1 по 16 із 155 (всього сторінок: 10)

Горщики для малюка

Дитячі горщики

Дитячий горщик основний аксесуар у гігієні малюка. Він стає необхідним, коли батьки привчають дитину ходити без підгузки і використовувати горщик як місце виправлення природних потреб. Щоб у дитини не виникало капризів та істерики купіть горщик разом із дитиною. Вибравши собі модель, що видужає, дитина з великим інтересом стане привчаться до нього. При виборі дитячого горщика враховуйте його зручність та якість.

Типи дитячих горщиків: класичні, горщик-стульчик, за формою іграшки, музичний, накладки на унітаз.

Класичні горщики - компактні зі зручною формою, отвір може бути круглим або овальним. Бажано щоб горщик мав спинку, так малюку зручніше сидітиме під час випорожнень. Класичні горщики мають недорогу ціну, великий вибір кольорів та форм.

Горщик-стульчик має високу спинку і на вигляд нагадує стільчик. Кут зігнутих колін не повинен перевищувати 90 градусів, якщо більше дитина не зможе зручно сидіти. Бажано, щоб отвір був анатомічної форми. Мінус таких горщиків у тому, що вони великі, не сховаєш і не візьмеш із собою у подорож.

Горщик у вигляді іграшки або звірятка допоможе дитині швидше привчитися до горщика, вони яскраві, веселі та привертають увагу дітлахів. Головне, щоб такий горщик не перетворився на іграшку.

Музичні горщики мають вбудований механізм, який при випорожненнях починає відтворювати мелодії. Це дуже подобається діткам. Сходив на горщик- почув забавну мелодію, таким чином ходіння на горщик для них стане захоплюючим процесом.

Накладки на унітаз допомагають дитині освоювати "дорослий туалет". Накладки на унітаз мають спеціальну зручну форму, вони підходять до всіх стандартних унітазів. Великий вибір кольорів дозволить вибрати модель, що сподобалася.

Вибираючи горщик для дитини пам'ятайте, він перш за все повинен бути стійким, щоб дитина випадково не перекинулася. Форма дитячого горщика повинна бути зручною як для дівчаток, так і для хлопчиків. Тому рекомендується використовувати горщик для дівчинки без будь-яких виступів (горщик-стульчик ідеальний для них варіант), для хлопчиків ж присутність виступів спереду та ззаду обов'язково. Правильно підібраний горщик формує правильну позу для дитини зручно сидіти і легко привчаться до горщика.

Придбати дитячий горщик у Дніпропетровську з якісних та безпечних матеріалів ми можете в інтернет-магазині дитячих товарів baby-boom. Доставка по всій Україні.

Відгуки про товар