Інформація
Пошук

Змінний комплект білизни

Змінна постіль Baby Veres "Bear house" (3од.)
43072-52

780 грн.

Змінна постіль Baby Veres "Giraffe" (3од.)
43067-52

970 грн.

Змінна постіль Baby Veres "It's a boy!" (90*110/40*60) (3од.)
Змінна постіль Baby Veres "It's a girl!" (90*110/40*60) (3од.)
Показано з 1 по 16 із 176 (всього сторінок: 11)

Змінний комплект білизни

Народження малюка – щаслива подія для кожної сім'ї. Природне бажання молодих батьків, щоб у дитини були найкращі речі — іграшки, одяг, постільні речі. Але не завжди висока ціна є показником якості. Розглянемо основні критерії, якими можна визначити характеристики комплекту.

Як вибрати змінну постільну білизну для новонародженого

Починати вибирати речі варто тоді, коли стать майбутнього малюка вже відома. Це допомагає визначитися з кольоровою гамою та картинками. Також можна підібрати нейтральні зображення, що підходять як хлопчику, так і дівчинці.

Змінний комплект білизни може відрізнятися кількістю предметів, що входять у комплект. Стандартний включає:

  • наволочку;
  • підковдра;
  • простирадло.

Також можуть бути додані ковдра, подушка, балдахін, бампер та бортики. У набір можуть входити підвісна кишеня з кількома відділеннями, змінні базові предмети. Усі комплектуючі виготовлені з одного матеріалу або в одній композиційній кольоровій гамі.

Часто батьки вважають за краще купувати відразу два і більше повні набори. Це дозволяє завжди мати під рукою всі необхідні предмети, а також змінювати їх при необхідності. Дитина в той же час радіє новим кольорам та зображенням.

Якщо купити всі складові набору окремо та в різних місцях, то суттєво заощадити не вийде, а іноді й доведеться переплатити. Текстильні товари стоять приблизно однаково у різних магазинах, але підібрати комплект із розрізнених частин буде складно.

Наволочка має бути виготовлена з натуральних матеріалів. Не допускається додавання 5% синтетичних речовин. Ця деталь перебуває у постійному контакті з обличчям малюка.

Дитячий підковдра повинен бути також пошитий з натурального матеріалу. Крім того, він повинен легко зніматися та одягатися. Необхідно, щоб проймок для ковдри застібався на гудзики або блискавку, при цьому знаходився в недоступному для малюка місці. Якщо дитина спить неспокійно, то в незакритий отвір можуть потрапити ручки, ніжки, голова та травмувати його.

До простирадла пред'являються ті ж вимоги, що і до наволочки та підковдра. Крім того, для батьків буде зручно, якщо краї кріпитимуться до матраца гумкою. Це позбавить необхідності постійно виправляти простирадло в період активності малюка.

Не слід вибирати для дитини надто товсту ковдру. Уві сні малюк може спітніти, скинути його і замерзнути. Або навпаки, не зможе скинути ковдру та задихнеться. У будь-якому випадку, ця частина комплекту має бути легкою, але теплою. Чохол ковдри має бути виготовлений з натурального матеріалу, який пропускає повітря в достатньому обсязі. Наповнювач можна використовувати синтетичний, наприклад холкон, холофайбер. Цей матеріал гіпоалергенний, бактерії у ньому не розмножуються.

Подушка для малюка в перші місяці життя має бути тонкою або відсутньою. Це необхідно для безпеки та правильного розвитку. Матеріал виготовлення має бути, як у випадку з ковдрою.

Балдахін є необов'язковим елементом комплекту постільної білизни для малюка. Проте він дозволяє зробити сон дитини міцнішою та спокійнішою. Навіс притіняє світло в кімнаті, дозволяючи розслабитись і не прокидатися. Обмеження простору спального місця за допомогою балдахіна дає відчуття комфорту та затишку.

Бампер та бортики захищають дитину в моменти неспокійного сну та неспання. Вони оберігають малюка від ударів по твердих деталях ліжечка, попереджають попадання рук та ніг у ґрати. Жорсткість бортиків має бути такою, щоб їх легко можна було встановити вертикально. Чохол має бути знімним, для зручності прання, та виготовлений з натурального матеріалу, аналогічного комплекту.