Дитячі манежі
Ваш малюк вже підріс і активно досліджує світ: саме час придбати дитячий манеж. Пристосування допомагає мамі робити дозвілля дитини безпечною та пізнавальною і встигати займатися іншими домашніми справами. Щоб вибрати потрібний манеж, визначтеся з цілями.
Різноманітність моделей
Залежно від призначення манежі дітям поділяють на:
ігрові;
манежі-ліжечка з люлькою;
ширми;
надувні.
Перші два види – найпопулярніші. Ігровий манеж займає більше місця та призначений для дітей, які вже активно рухаються, повзають, намагаються сидіти та ходити. Вони малюк знаходиться короткочасно. Ігрові манежі допомагають розвивати самостійність, рухові навички, здатність вставати та ходити. Їх виконують різної форми: прямокутними, круглими чи овальними, багатокутними. Такі моделі можуть мати основу з матрацом або просто встановлюватися на підлогу. Останній пересуватиметься з малюком, якщо він захоче бути схожим.
Фахівці рекомендують садити дитину в них із піврічного віку, коли вона починає відкривати шафи, повзати. Спочатку не варто тримати малюка в ньому більше 10 хвилин, щоб створити позитивне враження, а не відчуття покарання. Максимальний час перебування не більше 1,5-2 години на день, адже манеж обмежує рухову активність - вкрай важливу в цьому віці.
Другий варіант – манежі-ліжка – більш універсальний варіант. Вони виконують дві функції: ліжечка та місця для ігор. Часто доповнені пеленальним столиком, люлькою та дугою з іграшками. Підходять з народження доти, доки дитина не навчиться самостійно ходити.
У колисці зручно заколисувати малюка, на пеленальному столику одягати і робити масаж, а потім залишати на деякий час з іграшками. Дуга над ліжком допоможе розважати малюка чи заспокоювати перед сном.
Такі манежі підходять для малогабаритних кімнат, де немає де розмістити ліжечко, пеленальний столик і облаштувати ігрову зону.
Манежі-ліжка бувають:
однорівневі. Вони підходять для дітей від народження. Дитина може спати та грати в ньому.
дворівневі. Один призначений для дітей до 9 кг, другий – 16 кг.
Манежі мобільні, легко складаються. Їх можна брати з собою на природу, дачу чи бабусі.
Манеж-ширма застосовується для захисту небезпечної території від дитини. Сюди відносяться каміни, книжкові шафи та столи, сходи. Дитина може вільно переміщатися кімнатою, не дістаючи до цих об'єктів. Такі варіанти підходять для великих кімнат і дітей, яким вже сидіти в обмеженому просторі не цікаво. Єдиний недолік - їх роблять із металу, і дитина може вдаритися.
Надувні підходять для використання на дачі чи на морі. У деяких моделях малюк може купатися, стрибати як у батуті, грати з іграшками. Але зазвичай вони не довговічні.
Матеріали
Залежно від виду манежу виробляють їх із різних матеріалів. Ігрові манежі роблять дерев'яними чи пластиковими. Це надійний, безпечний та стійкий матеріал. Маля не може його зламати або перекинути. Їх легко мити. Якщо вони покриті лаком, то меблі мають супроводжувати сертифікат безпеки. Кращий варіант просочення лляною олією або бджолиним воском.
Ліжечка роблять із сітки, нейлону та поліестеру, плащової тканини, а іноді натуральних тканин. Вони легко миються, витримують тиск дитячих зубів.
На що ще звернути увагу?
Перш ніж купити дитячий манеж, фахівці рекомендують звернути увагу на наступні моменти:
сітчастий манеж шкідливий для зору, що формується;
кислотні, надто яскраві кольори дратують дитину, вибирайте однотонні, пастельні відтінки;
сітка повинна бути дрібна, інакше по великій дитині може вибратися;
ще в магазині перевіряйте стійкість конструкції, щоб розгойдуючись малюк не міг його перекинути;
оптимальна висота бортиків близько 80 см;
проріз між рейками має бути 7-9 см;
Коліщатка повинні мати стопори.
В інтернет-магазині "Бебі-Бум" ви знайдете великий вибір дитячих манежів від українських та зарубіжних виробників. За допомогою звертайтесь до консультантів.
Оплата можлива будь-яким зручним способом. Діють різні види доставки.