Інформація
Пошук

Дитячі меблі

Оберіть підкатегорію
Дитячі меблі

Кожен дбайливий батько, чекаючи появи малюка, прагне обладнати для нього дитячу кімнату, в якій дитина буде повноцінно відпочивати, спати, грати і розвиватися. Інтернет-магазин Baby-boom пропонує великий асортимент дитячих меблів, які допоможе створити дитячу кімнату комфортною, безпечною та затишною. У каталозі інтернет-магазину в розділі дитячі меблі Ви легко підберете дитяче ліжечко, комод, шафу, стільчик для годування, пеленальний столик, дитячий манеж, гойдалки, крісла-гойдалки, парти та столики, ящики для іграшок. Також можна купити готові дитячі кімнати, які допоможуть в одному стилі облаштувати будь-яку кімнату як для дівчинки, так і для хлопчика. У розділі "Безпека в будинку" Ви знайдете всі необхідні предмети безпеки для захисту дитини.

Які перші дитячі меблі для новонародженого?

Дитячі ліжечка. З самого народження дитини батько зобов'язаний забезпечити малюка зручним спальним місцем, для цього новонародженому необхідне дитяче ліжечко або колиска. Якщо колиска використовується до року, то дитяче ліжечко прослужить йому до 3-х років. При виборі ліжечка головне, щоб воно було безпечним, функціональним і якісним. У каталозі нашого інтернет-магазину Ви знайдете якісну модель за доступною ціною.

Комоди, шафи, пеленальні столики, ящики для зберігання іграшок. Всі ці предмети меблів просто необхідні у догляді за малюком, що підростає. Комод та шафа допоможуть раціонально скласти всі дитячі речі, предмети першої необхідності та іграшки. Пеленальний столик дозволить мамі без труднощів переодягнути малюка, дозволяючи тримати все необхідне під рукою. Можна вибрати комод пеленатор, з часом він знімається і залишається у використанні тільки комод.

Які перші дитячі меблі для облаштування ігрової зони?

Дитячі манежі, гойдалки, крісла-гойдалки. Дані дитячі меблі просто необхідні для організації ігор у дитячій кімнаті. Дитячий манеж можна використовувати як від народження, залежно від виробника, як спальне місце, так і для ігор, у рекомендаціях він призначається дітям від 6 місяців. Дитячий манеж, гойдалка або крісла-гойдалки стануть на допомогу мамі, коли необхідно зайнятися домашніми справами. У них дитина безпечно може провести час наодинці граючи іграшками, підвісною дугою або легко захитуватися під звуки різної мелодії (гойдалки, гойдалки).

Парти та столики. Це особливі меблі в дитячій кімнаті, за партою або дитячим столиком дитина проводить більшу частину, перебуваючи в кімнаті. За ним він малює, ліпить, читає, складає пазл та конструктор. Вибираючи зростаючу модель парти, дитина також зможе за нею робити уроки. Всі моделі відрізняються розмірами, кольорами та функціоналом. Виробники пропонують великий вибір виробів, який дозволить легко підібрати модель для дівчинки, і для хлопчика.

Де купити дитячі меблі?

У каталозі товару дитячі меблі інтернет-магазину Baby-boom Ви знайдете дитячі меблі українського, польського, іспанського та італійського виробника. Ми працюємо лише з перевіреними виробниками, які надають якісний та безпечний товар. В асортименті товарів дитячих меблів є великий вибір різних моделей різної конструкції та кольору. Ми впевнені, що Ви легко підберете собі товар, що цікавить, а ми подбаємо про її швидку доставку.