Інформація
Пошук

Комплекти для догляду за дитиною

Показано з 1 по 14 із 14 (всього сторінок: 1)

Комплекти для догляду за дитиною

Комплекти для догляду за дитиною відіграють важливу роль у гігієні та щоденному догляді за малюком. З самого народження педіатри рекомендують використовувати особисті речі малюка: дитячий термометр, дитячі ножиці та кусачки, гребінець та щітка для волосся, ватяні палички. Для лазневих процедур мочалка та ватяні палички.

Дитячий цифровий термометр необхідний ще в пологовому будинку, коли мама контролює температуру тіла малюка, тому що маленькі діти ще не вміють самі обігрівати себе. Ще з самого народження знадобляться ножнички , бажано із закругленим кінцем, та кусачки. Ватні полички призначені для дбайливого догляду за вушками малюка.

Також усі необхідні предмети можна купити в комплекті з догляду за дитиною . У ньому міститься всі необхідні аксесуари, які потрібні для щоденного догляду. Комплект зручний тим, що предмети знаходяться в одному місці і, до того ж, компактно складені в практичну сумочку. У нашому інтернет-магазині ви можете купити якісні товари від відомих зарубіжних виробників Chicco, Tommee Tippee. Ми також, як і ви дбаємо про те, щоб маленькі дітки отримували лише найкращі та якісні товари.

Інтернет магазин дитячих товарів Baby-boom доставити товари по всій Україні: Дніпропетровськ, Київ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Полтава, Львів, Луцьк, Донецьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Луганськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Житомир, Кременчук.