Інформація
Пошук

Вибір стільця для годування (дерево чи пластик).

  • 26 October 2016 11:24:17
  • Reviews: 0
  • Views: 2608
  • 0

Який вибрати стільчик для годування дерев'яний чи пластиковий? У необхідний момент цим запитанням задаються кожен з батьків. Дерев'яний та пластиковий стільчики відрізняються між собою. У цій статті ми покажемо вам плюси та мінуси стільчиків з дерева та пластику, і ви легко зробите для себе правильний вибір і купити стільчик для годування який вам більше підходить.

Плюси та мінуси дерев'яних стільчиків для годування

Плюс:

Екологічність – основні елементи дитячих дерев'яних стільців виготовлені з натурального дерева, завдяки чому екологічно чистий матеріал є безпечним для здоров'я дитини.

Міцна та довговічна конструкція – дерев'яні стільці здатні витримувати велике навантаження та використовуються дітьми протягом тривалого часу.

Зовнішній вигляд – дерев'яний стільчик це завжди безпрограшний варіант на будь-якій кухні.

Швидка трансформація в парту - більшість моделей дерев'яних стільців трансформуються в окремі стільчик і столик. За ними дитина не тільки приймає їжу, також вона використовується для ігор, малювання, ліплення тощо. Він знадобиться набагато довше, ніж пластиковий.

Мінуси:

Важка вага – на відміну від пластикових моделей дерев'яні стільці через свій матеріал важчі і громіздкі, їх не так легко переміщати по кухні.

Компактність – у складеному вигляді вони менш компактні, ніж пластикові моделі.

Жорстка спинка і страхувальні ремені - в стільчику з дерева не зовсім зручна спинка і жорстке сидіння, адже крихітці зручно сидіти на м'якому сидінні. Страхувальні ремінці як правило 3-х точкові або взагалі відсутні.

Регулювання – дерев'яні моделі не призначені регулюватися по висоті в кількох положеннях, у них низька посадка, або висока.

Догляд за виробом – вони гірше чистяться та миються, ніж пластикові моделі.

Дерев'яний стілець переважно менш стійкий, ніж пластиковий.

Дерев'яний стільчик для годуванняДерев'яний стільчик для годування

Плюси та мінуси "пластиково-металевих" стільчиків для годування.

Плюси:

Легкість та мобільність – пластикові моделі виготовляються з якісного пластику у поєднанні з алюмінієвою рамою, вони легко пересуваються кімнатою.

Зручність в експлуатації – легко миються.

Компактність – не займають багато місця у складеному вигляді.

Можливі регулювання та зручності – практично всі пластикові моделі регулюються по висоті, спинка опускається до положення напівлежачи, а столик може рухатися ближче-далі до малюка. Всі пластикові стільці оснащені 5-точковими ремінцями. Сидіння та спинка м'які. На підносі, який кріпиться до стільчика, є борти, які перешкоджають виливанню рідини з підносу. Після їди дитиною, мамі достатньо зняти тацю і помити окремо від стільчика.

Функціональність – завдяки регульованій спинці багато моделей стільчиків можна використовувати від народження. Встановивши стільчик на високому рівні, він приставляється до дорослого столу. Встановивши стільчик на найнижчий рівень, ви дозволите малюкові самостійно на нього сідати.

Мінуси:

Якість матеріалу – пластик не натуральний матеріал та фарбується за допомогою спеціальних барвників. При виборі товару звертайте увагу на якість продукту, якщо виріб низької якості може містити токсичні речовини, що не сприятливо позначиться на дитячому здоров'ї. Зупиняйте свій вибір на товарах найпопулярніших брендів з наявністю сертифікату якості.

Недовгий термін використання - пластикові стільці зазвичай призначені до 3-х річного віку, є моделі, які також розраховуються і до дошкільних років, але і на невелику вагу, так як на дерев'яний стільчик витримує і дорослого.

Стільчик для годуванняСтільчик для годування розкладений

Який би ви не вибрали дитячий стільчик для годування важливими вимогами до нього залишається – стійкість та безпека. Інші деталі вибираються на свій смак.

Дитячий стільчик для годування - необхідність для дитини та мами, без неї годування буде більш складним та незручним.